1. Aleksandria – Św. Maksymiliana Marii Kolbego KM
  2. Bąkowa Góra – Przenajświętszej Trójcy
  3. Bęczkowice – Zesłania Ducha Świętego
  4. Biała k. Częstochowy – Św. Stanisława BM
  5. Biała k. Wielunia – Św. Piotra w Okowach
  6. Biała Szlachecka – Św. Jana Chrzciciela
  7. Blachownia – Najświętszego Zbawiciela
  8. Blachownia – Św. Franciszka z Asyżu
  9. Blachownia – Św. Michała Archanioła
  10. Blok Dobryszyce – Św. Alberta Chmielowskiego
  11. Bogdanów – Przenajświętszej Trójcy
  12. Borowno – Św. Wawrzyńca DkM
  13. Borzykowa – Św. Apostołów Piotra i Pawła
  14. Bór Zapilski – Czarna Wieś – Św. Jacka
  15. Brudzice – Św. Maksymiliana Marii Kolbego KM
  16. Chełmo – Św. Mikołaja BW
  17. Chojny-Huta – Św. Maksymiliana Marii Kolbego KM
  18. Choroń – Św. Jana Chrzciciela
  19. Chorzew – Miłosiedzia Bożego
  20. Chorzyna-Dąbrówki – Św. Maksymiliana Marii Kolbego
  21. Chotów – Św. Idziego Opata
  22. Chrzanowice – Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
  23. Cieciułów – Miłosierdzia Bożego
  24. Cielętniki – Przemienienia Pańskiego
  25. Ciężkowice – Najświętszej Maryi Panny Królowej Wszechświata
  26. Cykarzew – Św. Stanisława BM
  27. Cynków – Św. Wawrzyńca
  28. Czarnożyły – Św. Bartłomieja Apostoła
  29. Czarny Las – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
  30. Czernice – Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
  31. Częstochowa – Miłosierdzia Bożego
  32. Częstochowa – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
  33. Częstochowa – Najświętszego Serca Pana Jezusa
  34. Częstochowa – Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
  35. Częstochowa – Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
  36. Częstochowa – Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
  37. Częstochowa – Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
  38. Częstochowa – Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej
  39. Częstochowa – Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
  40. Częstochowa – Nawrócenia Św. Pawła Apostoła
  41. Częstochowa – Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
  42. Częstochowa – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
  43. Częstochowa – Opatrzności Bożej
  44. Częstochowa – Podwyższenia Krzyża Świętego
  45. Częstochowa – Przemienienia Pańskiego
  46. Częstochowa – Św. Andrzeja Boboli
  47. Częstochowa – Św. Antoniego z Padwy Sanktuarium Św. Antoniego z Padwy
  48. Częstochowa – Św. Ap. Piotra i Pawła
  49. Częstochowa – Św. Barbary
  50. Częstochowa – Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – Pierw. Męczenników
  51. Częstochowa – Św. Brata Alberta Chmielowskiego
  52. Częstochowa – Św. Elżbiety Węgierskiej
  53. Częstochowa – św. Faustyny Kowalskiej
  54. Częstochowa – Św. Floriana
  55. Częstochowa – Św. Franciszka z Asyżu
  56. Częstochowa – Św. Ireneusza BM – Personalna Parafia Akademicka
  57. Częstochowa – Św. Jacka
  58. Częstochowa – Św. Jadwigi Królowej
  59. Częstochowa – Św. Jadwigi Śląskiej
  60. Częstochowa – Św. Jakuba Apostoła
  61. Częstochowa – Św. Jana Chrzciciela
  62. Częstochowa – św. Jana Kantego
  63. Częstochowa – Św. Jana Sarkandra
  64. Częstochowa – Św. Jana z Dukli
  65. Częstochowa – Św. Józefa Rzemieślnika Sanktuarium Św. Józefa
  66. Częstochowa – Św. Judy Tadeusza Apostoła
  67. Częstochowa – Św. Kaspra del Bufalo
  68. Częstochowa – Św. Kazimierza Królewicza
  69. Częstochowa – Św. Kingi
  70. Częstochowa – Św. Maksymiliana Marii Kolbego
  71. Częstochowa – Św. Melchiora Grodzieckiego
  72. Częstochowa – Św. Rafała Kalinowskiego
  73. Częstochowa – Św. Rocha
  74. Częstochowa – Św. Rodziny – Bazylika Archikatedralna
  75. Częstochowa – Św. Stanisława Biskupa I Męczennika
  76. Częstochowa – Św. Stanisława Kostki
  77. Częstochowa – Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
  78. Częstochowa – Św. Urszuli Ledóchowskiej
  79. Częstochowa – Św. Wojciecha BM
  80. Częstochowa – Św. Zygmunta
  81. Częstochowa – Wniebowstąpienia Pańskiego
  82. Częstochowa – Zesłania Ducha Świętego
  83. Dalachów – Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  84. Danków – Św. Stanisława BM sanktuarium NMP Dankowskiej
  85. Dąbrowa k. Wielunia – Św. Wawrzyńca DkM
  86. Dąbrowa Zielona – Św. Jakuba Apostoła
  87. Dmenin – Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
  88. Dobryszyce – Św. Bartłomieja Apostoła
  89. Drobnice – Najświętszej Maryi Panny Śnieżnej
  90. Dworszowice Kościelne – Św. Michała Archanioła
  91. Dworszowice Pakoszowe – Św. Andrzeja Boboli
  92. Działoszyn – Bł. Michała Kozala BM
  93. Działoszyn – Św. Marii Magdaleny
  94. Dziepółć – Miłosierdzia Bożego
  95. Dzietrzniki – Najświętszego Serca Pana Jezusa
  96. Garnek – Niepokalanego Poczęcia Najw. Maryi Panny
  97. Gaszyn – Najświętszego Imienia Maryi
  98. Gidle – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
  99. Gniazdów – Najświętszego Serca Pana Jezusa
  100. Gomunice – Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
  101. Gorzędów – św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
  102. Gorzkowice – Najświętszego Serca Pana Jezusa
  103. Gorzków – Trzebniów – Św. Jana Berchmansa
  104. Góra Włodowska – Św. Franciszka z Asyżu
  105. Grodzisko – Św. Apostołów Piotra i Pawła
  106. Iwanowice Duże – Św. Wojciecha BM
  107. Janiki – Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
  108. Janów – Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
  109. Jastrząb – Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia
  110. Jaworznik – Miłosierdzia Bożego
  111. Jaworzno – Przenajświętszej Trójcy
  112. Jedlno – Wszystkich Świętych
  113. Kadłub – Św. Andrzeja Apostoła
  114. Kalej – Najświętszej Maryi Panny Królowej Aniołów
  115. Kamienica Polska – Św. Michała Archanioła
  116. Kamieńsk – Św. Apostołów Piotra i Pawła
  117. Kamyk – Najwiętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
  118. Kiełczygłów – Św. Antoniego z Padwy
  119. Kietlin – Przenajświętszej Trójcy
  120. Kleszczów – Najświętszej Maryi Panny Anielskiej
  121. Kłobuck – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
  122. Kłobuck – Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej
  123. Kłobuck – św. Marcina BW
  124. Kłomnice – Św. Marcina BW
  125. Kobiele Wielkie – Św. Anny
  126. Kodrąb – Św. Jadwigi Śląskiej
  127. Kolonia Lisowice – Św. Marka Ewangelisty
  128. Komorniki – Św. Mikołaja BW
  129. Konin – Podwyższenia Krzyża Świętego
  130. Konopiska – Św. Walentego
  131. Konopnica – Św. Rocha
  132. Kościelec – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
  133. Kotowice – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
  134. Kowale – Gana – Św. Wojciecha BM
  135. Koziegłowy – Św. Marii Magdaleny
  136. Koziegłówki -Św. Antoniego z Padwy
  137. Krasice – Opatrzności Bożej
  138. Kraszkowice – Św. Joachima i Anny
  139. Krępa – Św. Urszuli
  140. Kruszyna – Św. Macieja Apostoła
  141. Krzeczów – Św. Zofii Wdowy
  142. Krzemieniewice – Św. Izydora Oracza
  143. Krzepice – Św. Jakuba Apostoła
  144. Krzętów – Św. Wojciecha BM
  145. Krzyworzeka – Św. Apostołów Piotra i Pawła
  146. Kuleje – Św. Maksymiliana Marii Kolbego
  147. Kurów – Miłosierdzia Bożego
  148. Lgota – Mokrzesz – Św. Jana Chrzciciela
  149. Lgota Wielka – Św. Klemensa Sanktuarium Maryjne
  150. Libidza – Św. Jana Chrzciciela
  151. Lindów – Zesłania Ducha Świętego
  152. Lipnik – Św. Andrzeja Boboli
  153. Lubień – Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
  154. Lubojna – Najświętszego Serca Pana Jezusa
  155. Łaszew – Św. Jana Chrzciciela
  156. Łęki Szlacheckie – Św. Alberta Chmielowskiego
  157. Łękińsko – Św. Jana Chrzciciela
  158. Łobodno – Najwiętszej Maryi Panny Częstochowskiej
  159. Ługi Radły – Najświętszego Serca Pana Jezusa
  160. Łysiny – Najświętszego Serca Pana Jezusa
  161. Łyskornia – Św. Marii Magdaleny
  162. Makowiska – Św. Józefa Oblubieńca NMP
  163. Maluszyn – Św. Mikołaja BW
  164. Małusy Wielkie – Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
  165. Masłowice – Św. Andrzeja Boboli
  166. Miedźno – Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
  167. Mierzyce – Św. Katarzyny Aleksandryjskiej DM
  168. Mierzyn – Św. Mikołaja BW
  169. Młynisko – Św. Jana Nepomucena
  170. Mokra -Św. Szymona i Judy Tadeusza
  171. Mokrsko – Św. Stanisława BM
  172. Mokrzesz – Św. Maksymiliana Marii Kolbego
  173. Mstów – Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  174. Mykanów – Św. Leonarda Opata
  175. Myszków – Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela
  176. Myszków – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej Sanktuarium Maryjne
  177. Myszków – Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
  178. Myszków – Przenajświętszej Trójcy
  179. Myszków – Św. Andrzeja Boboli
  180. Myszków – Św. Anny
  181. Myszków – Św. Apostołów Piotra i Pawła
  182. Myszków – Św. Stanisława BM
  183. Naramice – Św. Rocha
  184. Niechcice – Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
  185. Niedopielin – Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
  186. Niegowa – Św. Mikołaja BW
  187. Nierada, Św. Ap. Piotra i Pawła
  188. Nowa Brzeźnica – Św. Jana Chrzciciela
  189. Olsztyn – Św. Jana Chrzciciela
  190. Opatów – Niepokalanego Poczęcia Najw. Maryi Panny
  191. Osiny – Św. Tomasza Apostoła
  192. Osjaków – Św. Kazimierza Królewicza Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Łaskawej
  193. Ostrowy nad Okszą – Stygmatów w. Franciszka z Asyżu
  194. Ostrówek k. Wielunia – Przenajświętszej Trójcy
  195. Ożarów – Św. Marii Magdaleny
  196. Pajęczno – Narodzenia Pańskiego
  197. Pajęczno – Wniebowzięcia Najw. Maryi Panny
  198. Panki – Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa
  199. Parzniewice – Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
  200. Parzymiechy – Św. Apostołów Piotra i Pawła
  201. Pątnów – Św. Jana Apostoła i Ewangelisty
  202. Pińczyce – Św. Michała Archanioła
  203. Pławno – Św. Stanisława BM
  204. Płoszów – Św. Antoniego z Padwy
  205. Poczesna – Św. Jana Chrzciciela
  206. Podłęże Królewskie i Szlacheckie – Św. Antoniego z Padwy
  207. Popów – Św. Józefa Robotnika
  208. Poraj – Najświętszego Serca Pana Jezusa
  209. Poręba – Najświętszej Maryi Panny Anielskiej
  210. Poręba – Św. Jerzego
  211. Poręba – Św. Józefa Oblubieńca NMP
  212. Praszka – Świętej Rodziny Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej – Kalwaria Praszkowska
  213. Praszka – Wniebowzięcia Najw. Maryi Panny Sanktuarium maryjne
  214. Prusicko – Św. Barbary
  215. Przedmość – Św. Jadwigi Śląskiej
  216. Przerąb – Św. Rozalii z Palermo
  217. Przybynów – Św. Mikołaja BW
  218. Przyrów – Św. Doroty
  219. Przystajń – Przenajświętszej Trójcy
  220. Raciszyn – Św. Jana Apostoła i Ewangelisty
  221. Raczyn – Św. Tekli
  222. Radomsko – Bł. Michała Kozala
  223. Radomsko – Miłosierdzia Bożego
  224. Radomsko – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
  225. Radomsko – Najświętszego Serca Pana Jezusa
  226. Radomsko – Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
  227. Radomsko – Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
  228. Radomsko – Św. Jadwigi Królowej
  229. Radomsko – Św. Jana Chrzciciela
  230. Radomsko – Św. Lamberta
  231. Radomsko – św. Maksymiliana Marii Kolbego
  232. Radomsko – Św. Marii Magdaleny
  233. Radomsko – Św. Rocha
  234. Radoszewice – Niepokalanego Poczęcia Najśw. Maryi Panny
  235. Radziechowice – Św. Rozalii z Palermo
  236. Rębielice Królewskie – Św. Rocha
  237. Ręczno – Św. Stanisława BM
  238. Rędziny – Św. Otylii
  239. Rększowice – Najświętszego Serca Pana Jezusa
  240. Rozprza – Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny Sanktuarium maryjne
  241. Ruda – Św. Wojciecha BM Sanktuarium maryjne
  242. Rudniki k. Częstochowy – Miłosierdzia Bożego
  243. Rudniki k. Wielunia – Św. Mikołaja
  244. Rudniki k. Zawiercia – Św. Barbary DM
  245. Rybna – Św. Apostołów Piotra i Pawła
  246. Rząśnia – Św. Rocha
  247. Rzejowice – Wszystkich Świętych
  248. Rzerzęczyce – Św. Floriana Męczennika
  249. Siedlec Duży – Podwyższenia Krzyża Świętego
  250. Siemkowice – Św. Marcina BW
  251. Sieniec – Św. Apostołów Piotra i Pawła
  252. Skomlin – Św. Ap. Filipa i Jakuba
  253. Skrzydlów – Św. Stefana Węgierskiego
  254. Soborzyce – Św. Urszuli DM
  255. Starcza – Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
  256. Starokrzepice – Przemienienia Pańskiego
  257. Stobiecko Szlacheckie – Św. Alberta Chmielowskiego
  258. Strojec – Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
  259. Strzałków – Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
  260. Strzelce Małe – Chrystusa Króla
  261. Strzelce Wielkie – Opatrzności Bożej
  262. Sulmierzyce – Św. Erazma Sanktuarium Matki Bożej Sulmierzyckiej
  263. Sygontka – Św. Apostołów Piotra i Pawła
  264. Szczepocice – Bł. Karoliny Kózkówny
  265. Szczyty – Wszystkich Świętych
  266. Szynkielów – Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
  267. Toporów – Św. Franciszka z Asyżu
  268. Trębaczew – Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
  269. Truskolasy – Św. Mikołaja Sanktuarium Matki Bożej Truskolaskiej
  270. Waleńczów – Narodzenia Najw. Maryi Panny
  271. Wanaty – Bł. Karoliny Kózkówny BM
  272. Wąsosz Górny – Św. Andrzeja Apostoła Sanktuarium Pasyjne i Maryjne
  273. Widzów – Nawiedzenia Najwiętszej Maryi Panny
  274. Wielgomłyny – Św. Stanisława BM
  275. Wieluń – Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Pocieszenia
  276. Wieluń – Św. Barbary DM
  277. Wieluń – Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
  278. Wieluń – Św. Stanisława BM
  279. Wierzbie – Św. Leonarda Opata 
  280. Wierzchlas – Św. Mikołaja BW Sanktuarium maryjne
  281. Wierzchowisko – Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza
  282. Wiewiec – Św. Marcina 
  283. Wilkowiecko – Św. Mikołaja BW
  284. Winowno – Zesłania Ducha Świętego
  285. Witkowice-Nieznanice – Św. Stanisława BM
  286. Włodowice – Św. Bartłomieja Apostoła
  287. Wola Krzysztoporska – Najświętszego Serca Pana Jezusa
  288. Wręczyca Wielka – Św. Józefa Oblubieńca NMP
  289. Wrzosowa – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
  290. Zajączki – Św. Franciszka z Asyżu 
  291. Zawada – Św. Apostołów Piotra i Pawła
  292. Zawiercie – Bł. Jana Pawła II
  293. Zawiercie – Miłosierdzia Bożego
  294. Zawiercie – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
  295. Zawiercie – Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
  296. Zawiercie – Św. Alberta Chmielowskiego
  297. Zawiercie – Św. Andrzeja Boboli KM
  298. Zawiercie – Św. Apostołów Piotra i Pawła
  299. Zawiercie – Św. Maksymiliana Marii Kolbego KM
  300. Zawiercie – Św. Mikołaja BW
  301. Zawiercie – Św. Stanisława Kostki
  302. Zawiercie – Św. Wojciecha BM
  303. Zawiercie – Trójcy Przenajświętszej
  304. Złochowice – Najświętszego Serca Pana Jezusa
  305. Złoty Potok – Św. Jana Chrzciciela
  306. Zrębice – Św. Idziego Opata
  307. Żarki Letnisko – Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
  308. Żarki Miasto – Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza  
  309. Żuraw – Św. Bartłomieja Apostoła
  310. Żytniów – Św. Marcina BW 
  311. Żytno – Niepokalanego Poczęcia Najw. Maryi Panny