1. Aleksandria – Św. Maksymiliana Marii Kolbego KM
  2. Bąkowa Góra – Przenajświętszej Trójcy
  3. Bęczkowice – Zesłania Ducha Świętego
  4. Biała k. Częstochowy – Św. Stanisława BM
  5. Biała k. Wielunia – Św. Piotra w Okowach
  6. Biała Szlachecka – Św. Jana Chrzciciela
  7. Blachownia – Najświętszego Zbawiciela
  8. Blachownia – Św. Franciszka z Asyżu
  9. Blachownia – Św. Michała Archanioła
  10. Blok Dobryszyce – Św. Alberta Chmielowskiego
  11. Bogdanów – Przenajświętszej Trójcy
  12. Borowno – Św. Wawrzyńca DkM
  13. Borzykowa – Św. Apostołów Piotra i Pawła
  14. Bór Zapilski – Czarna Wieś – Św. Jacka
  15. Brudzice – Św. Maksymiliana Marii Kolbego KM
  16. Chełmo – Św. Mikołaja BW
  17. Chojny-Huta – Św. Maksymiliana Marii Kolbego KM
  18. Choroń – Św. Jana Chrzciciela
  19. Chorzew – Miłosiedzia Bożego
  20. Chorzyna-Dąbrówki – Św. Maksymiliana Marii Kolbego
  21. Chotów – Św. Idziego Opata
  22. Chrzanowice – Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
  23. Cieciułów – Miłosierdzia Bożego
  24. Cielętniki – Przemienienia Pańskiego
  25. Ciężkowice – Najświętszej Maryi Panny Królowej Wszechświata
  26. Cykarzew – Św. Stanisława BM
  27. Cynków – Św. Wawrzyńca
  28. Czarnożyły – Św. Bartłomieja Apostoła
  29. Czarny Las – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
  30. Czernice – Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
  31. Częstochowa – Miłosierdzia Bożego
  32. Częstochowa – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
  33. Częstochowa – Najświętszego Imienia Maryi
  34. Częstochowa – Najświętszego Serca Pana Jezusa
  35. Częstochowa – Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
  36. Częstochowa – Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
  37. Częstochowa – Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
  38. Częstochowa – Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
  39. Częstochowa – Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej
  40. Częstochowa – Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
  41. Częstochowa – Nawrócenia Św. Pawła Apostoła
  42. Częstochowa – Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
  43. Częstochowa – Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny
  44. Częstochowa – Opatrzności Bożej
  45. Częstochowa – Podwyższenia Krzyża Świętego
  46. Częstochowa – Przemienienia Pańskiego
  47. Częstochowa – Św. Andrzeja Boboli
  48. Częstochowa – Św. Antoniego z Padwy Sanktuarium Św. Antoniego z Padwy
  49. Częstochowa – Św. Ap. Piotra i Pawła
  50. Częstochowa – Św. Barbary
  51. Częstochowa – Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna – Pierw. Męczenników
  52. Częstochowa – Św. Brata Alberta Chmielowskiego
  53. Częstochowa – Św. Elżbiety Węgierskiej
  54. Częstochowa – św. Faustyny Kowalskiej
  55. Częstochowa – Św. Floriana
  56. Częstochowa – Św. Franciszka z Asyżu
  57. Częstochowa – Św. Ireneusza BM – Personalna Parafia Akademicka
  58. Częstochowa – Św. Jacka
  59. Częstochowa – Św. Jadwigi Królowej
  60. Częstochowa – Św. Jadwigi Śląskiej
  61. Częstochowa – Św. Jakuba Apostoła
  62. Częstochowa – Św. Jana Chrzciciela
  63. Częstochowa – św. Jana Kantego
  64. Częstochowa – Św. Jana Sarkandra
  65. Częstochowa – Św. Jana z Dukli
  66. Częstochowa – Św. Józefa Rzemieślnika Sanktuarium Św. Józefa
  67. Częstochowa – Św. Judy Tadeusza Apostoła
  68. Częstochowa – Św. Kaspra del Bufalo
  69. Częstochowa – Św. Kazimierza Królewicza
  70. Częstochowa – Św. Kingi
  71. Częstochowa – Św. Maksymiliana Marii Kolbego
  72. Częstochowa – Św. Melchiora Grodzieckiego
  73. Częstochowa – Św. Rafała Kalinowskiego
  74. Częstochowa – Św. Rocha
  75. Częstochowa – Św. Rodziny – Bazylika Archikatedralna
  76. Częstochowa – Św. Stanisława Biskupa I Męczennika
  77. Częstochowa – Św. Stanisława Kostki
  78. Częstochowa – Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
  79. Częstochowa – Św. Urszuli Ledóchowskiej
  80. Częstochowa – Św. Wojciecha BM
  81. Częstochowa – Św. Zygmunta
  82. Częstochowa – Wniebowstąpienia Pańskiego
  83. Częstochowa – Zesłania Ducha Świętego
  84. Dalachów – Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  85. Danków – Św. Stanisława BM sanktuarium NMP Dankowskiej
  86. Dąbrowa k. Wielunia – Św. Wawrzyńca DkM
  87. Dąbrowa Zielona – Św. Jakuba Apostoła
  88. Dmenin – Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
  89. Dobryszyce – Św. Bartłomieja Apostoła
  90. Drobnice – Najświętszej Maryi Panny Śnieżnej
  91. Dworszowice Kościelne – Św. Michała Archanioła
  92. Dworszowice Pakoszowe – Św. Andrzeja Boboli
  93. Działoszyn – Bł. Michała Kozala BM
  94. Działoszyn – Św. Marii Magdaleny
  95. Dziepółć – Miłosierdzia Bożego
  96. Dzietrzniki – Najświętszego Serca Pana Jezusa
  97. Garnek – Niepokalanego Poczęcia Najw. Maryi Panny
  98. Gaszyn – Najświętszego Imienia Maryi
  99. Gidle – Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
  100. Gniazdów – Najświętszego Serca Pana Jezusa
  101. Gomunice – Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
  102. Gorzędów – św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
  103. Gorzkowice – Najświętszego Serca Pana Jezusa
  104. Gorzków – Trzebniów – Św. Jana Berchmansa
  105. Góra Włodowska – Św. Franciszka z Asyżu
  106. Grodzisko – Św. Apostołów Piotra i Pawła
  107. Iwanowice Duże – Św. Wojciecha BM
  108. Janiki – Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
  109. Janów – Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
  110. Jastrząb – Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia
  111. Jaworznik – Miłosierdzia Bożego
  112. Jaworzno – Przenajświętszej Trójcy
  113. Jedlno – Wszystkich Świętych
  114. Kadłub – Św. Andrzeja Apostoła
  115. Kalej – Najświętszej Maryi Panny Królowej Aniołów
  116. Kamienica Polska – Św. Michała Archanioła
  117. Kamieńsk – Św. Apostołów Piotra i Pawła
  118. Kamyk – Najwiętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
  119. Kiełczygłów – Św. Antoniego z Padwy
  120. Kietlin – Przenajświętszej Trójcy
  121. Kleszczów – Najświętszej Maryi Panny Anielskiej
  122. Kłobuck – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
  123. Kłobuck – Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej
  124. Kłobuck – św. Marcina BW
  125. Kłomnice – Św. Marcina BW
  126. Kobiele Wielkie – Św. Anny
  127. Kodrąb – Św. Jadwigi Śląskiej
  128. Kolonia Lisowice – Św. Marka Ewangelisty
  129. Komorniki – Św. Mikołaja BW
  130. Konin – Podwyższenia Krzyża Świętego
  131. Konopiska – Św. Walentego
  132. Konopnica – Św. Rocha
  133. Kościelec – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
  134. Kotowice – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
  135. Kowale – Gana – Św. Wojciecha BM
  136. Koziegłowy – Św. Marii Magdaleny
  137. Koziegłówki -Św. Antoniego z Padwy
  138. Krasice – Opatrzności Bożej
  139. Kraszkowice – Św. Joachima i Anny
  140. Krępa – Św. Urszuli
  141. Kruszyna – Św. Macieja Apostoła
  142. Krzeczów – Św. Zofii Wdowy
  143. Krzemieniewice – Św. Izydora Oracza
  144. Krzepice – Św. Jakuba Apostoła
  145. Krzętów – Św. Wojciecha BM
  146. Krzyworzeka – Św. Apostołów Piotra i Pawła
  147. Kuleje – Św. Maksymiliana Marii Kolbego
  148. Kurów – Miłosierdzia Bożego
  149. Lgota – Mokrzesz – Św. Jana Chrzciciela
  150. Lgota Wielka – Św. Klemensa Sanktuarium Maryjne
  151. Libidza – Św. Jana Chrzciciela
  152. Lindów – Zesłania Ducha Świętego
  153. Lipnik – Św. Andrzeja Boboli
  154. Lubień – Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
  155. Lubojna – Najświętszego Serca Pana Jezusa
  156. Łaszew – Św. Jana Chrzciciela
  157. Łęki Szlacheckie – Św. Alberta Chmielowskiego
  158. Łękińsko – Św. Jana Chrzciciela
  159. Łobodno – Najwiętszej Maryi Panny Częstochowskiej
  160. Ługi Radły – Najświętszego Serca Pana Jezusa
  161. Łysiny – Najświętszego Serca Pana Jezusa
  162. Łyskornia – Św. Marii Magdaleny
  163. Makowiska – Św. Józefa Oblubieńca NMP
  164. Maluszyn – Św. Mikołaja BW
  165. Małusy Wielkie – Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
  166. Masłowice – Św. Andrzeja Boboli
  167. Miedźno – Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
  168. Mierzyce – Św. Katarzyny Aleksandryjskiej DM
  169. Mierzyn – Św. Mikołaja BW
  170. Młynisko – Św. Jana Nepomucena
  171. Mokra -Św. Szymona i Judy Tadeusza
  172. Mokrsko – Św. Stanisława BM
  173. Mokrzesz – Św. Maksymiliana Marii Kolbego
  174. Mstów – Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
  175. Mykanów – Św. Leonarda Opata
  176. Myszków – Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela
  177. Myszków – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej Sanktuarium Maryjne
  178. Myszków – Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
  179. Myszków – Przenajświętszej Trójcy
  180. Myszków – Św. Andrzeja Boboli
  181. Myszków – Św. Anny
  182. Myszków – Św. Apostołów Piotra i Pawła
  183. Myszków – Św. Stanisława BM
  184. Naramice – Św. Rocha
  185. Niechcice – Św. Teresy od Dzieciątka Jezus
  186. Niedopielin – Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
  187. Niegowa – Św. Mikołaja BW
  188. Nierada, Św. Ap. Piotra i Pawła
  189. Nowa Brzeźnica – Św. Jana Chrzciciela
  190. Olsztyn – Św. Jana Chrzciciela
  191. Opatów – Niepokalanego Poczęcia Najw. Maryi Panny
  192. Osiny – Św. Tomasza Apostoła
  193. Osjaków – Św. Kazimierza Królewicza Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Łaskawej
  194. Ostrowy nad Okszą – Stygmatów w. Franciszka z Asyżu
  195. Ostrówek k. Wielunia – Przenajświętszej Trójcy
  196. Ożarów – Św. Marii Magdaleny
  197. Pajęczno – Narodzenia Pańskiego
  198. Pajęczno – Wniebowzięcia Najw. Maryi Panny
  199. Panki – Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa
  200. Parzniewice – Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
  201. Parzymiechy – Św. Apostołów Piotra i Pawła
  202. Pątnów – Św. Jana Apostoła i Ewangelisty
  203. Pińczyce – Św. Michała Archanioła
  204. Pławno – Św. Stanisława BM
  205. Płoszów – Św. Antoniego z Padwy
  206. Poczesna – Św. Jana Chrzciciela
  207. Podłęże Królewskie i Szlacheckie – Św. Antoniego z Padwy
  208. Popów – Św. Józefa Robotnika
  209. Poraj – Najświętszego Serca Pana Jezusa
  210. Poręba – Najświętszej Maryi Panny Anielskiej
  211. Poręba – Św. Jerzego
  212. Poręba – Św. Józefa Oblubieńca NMP
  213. Praszka – Świętej Rodziny Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej – Kalwaria Praszkowska
  214. Praszka – Wniebowzięcia Najw. Maryi Panny Sanktuarium maryjne
  215. Prusicko – Św. Barbary
  216. Przedmość – Św. Jadwigi Śląskiej
  217. Przerąb – Św. Rozalii z Palermo
  218. Przybynów – Św. Mikołaja BW
  219. Przyrów – Św. Doroty
  220. Przystajń – Przenajświętszej Trójcy
  221. Raciszyn – Św. Jana Apostoła i Ewangelisty
  222. Raczyn – Św. Tekli
  223. Radomsko – Bł. Michała Kozala
  224. Radomsko – Miłosierdzia Bożego
  225. Radomsko – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
  226. Radomsko – Najświętszego Serca Pana Jezusa
  227. Radomsko – Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
  228. Radomsko – Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła
  229. Radomsko – Św. Jadwigi Królowej
  230. Radomsko – Św. Jana Chrzciciela
  231. Radomsko – Św. Lamberta
  232. Radomsko – św. Maksymiliana Marii Kolbego
  233. Radomsko – Św. Marii Magdaleny
  234. Radomsko – Św. Rocha
  235. Radoszewice – Niepokalanego Poczęcia Najśw. Maryi Panny
  236. Radziechowice – Św. Rozalii z Palermo
  237. Rębielice Królewskie – Św. Rocha
  238. Ręczno – Św. Stanisława BM
  239. Rędziny – Św. Otylii
  240. Rększowice – Najświętszego Serca Pana Jezusa
  241. Rozprza – Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny Sanktuarium maryjne
  242. Ruda – Św. Wojciecha BM Sanktuarium maryjne
  243. Rudniki k. Częstochowy – Miłosierdzia Bożego
  244. Rudniki k. Wielunia – Św. Mikołaja
  245. Rudniki k. Zawiercia – Św. Barbary DM
  246. Rybna – Św. Apostołów Piotra i Pawła
  247. Rząśnia – Św. Rocha
  248. Rzejowice – Wszystkich Świętych
  249. Rzerzęczyce – Św. Floriana Męczennika
  250. Siedlec Duży – Podwyższenia Krzyża Świętego
  251. Siemkowice – Św. Marcina BW
  252. Sieniec – Św. Apostołów Piotra i Pawła
  253. Skomlin – Św. Ap. Filipa i Jakuba
  254. Skrzydlów – Św. Stefana Węgierskiego
  255. Soborzyce – Św. Urszuli DM
  256. Starcza – Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej
  257. Starokrzepice – Przemienienia Pańskiego
  258. Stobiecko Szlacheckie – Św. Alberta Chmielowskiego
  259. Strojec – Św. Katarzyny Aleksandryjskiej
  260. Strzałków – Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
  261. Strzelce Małe – Chrystusa Króla
  262. Strzelce Wielkie – Opatrzności Bożej
  263. Sulmierzyce – Św. Erazma Sanktuarium Matki Bożej Sulmierzyckiej
  264. Sygontka – Św. Apostołów Piotra i Pawła
  265. Szczepocice – Bł. Karoliny Kózkówny
  266. Szczyty – Wszystkich Świętych
  267. Szynkielów – Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
  268. Toporów – Św. Franciszka z Asyżu
  269. Trębaczew – Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
  270. Truskolasy – Św. Mikołaja Sanktuarium Matki Bożej Truskolaskiej
  271. Waleńczów – Narodzenia Najw. Maryi Panny
  272. Wanaty – Bł. Karoliny Kózkówny BM
  273. Wąsosz Górny – Św. Andrzeja Apostoła Sanktuarium Pasyjne i Maryjne
  274. Widzów – Nawiedzenia Najwiętszej Maryi Panny
  275. Wielgomłyny – Św. Stanisława BM
  276. Wieluń – Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Pocieszenia
  277. Wieluń – Św. Barbary DM
  278. Wieluń – Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny
  279. Wieluń – Św. Stanisława BM
  280. Wierzbie – Św. Leonarda Opata 
  281. Wierzchlas – Św. Mikołaja BW Sanktuarium maryjne
  282. Wierzchowisko – Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza
  283. Wiewiec – Św. Marcina 
  284. Wilkowiecko – Św. Mikołaja BW
  285. Winowno – Zesłania Ducha Świętego
  286. Witkowice-Nieznanice – Św. Stanisława BM
  287. Włodowice – Św. Bartłomieja Apostoła
  288. Wola Krzysztoporska – Najświętszego Serca Pana Jezusa
  289. Wręczyca Wielka – Św. Józefa Oblubieńca NMP
  290. Wrzosowa – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
  291. Zajączki – Św. Franciszka z Asyżu 
  292. Zawada – Św. Apostołów Piotra i Pawła
  293. Zawiercie – Bł. Jana Pawła II
  294. Zawiercie – Miłosierdzia Bożego
  295. Zawiercie – Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
  296. Zawiercie – Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
  297. Zawiercie – Św. Alberta Chmielowskiego
  298. Zawiercie – Św. Andrzeja Boboli KM
  299. Zawiercie – Św. Apostołów Piotra i Pawła
  300. Zawiercie – Św. Maksymiliana Marii Kolbego KM
  301. Zawiercie – Św. Mikołaja BW
  302. Zawiercie – Św. Stanisława Kostki
  303. Zawiercie – Św. Wojciecha BM
  304. Zawiercie – Trójcy Przenajświętszej
  305. Złochowice – Najświętszego Serca Pana Jezusa
  306. Złoty Potok – Św. Jana Chrzciciela
  307. Zrębice – Św. Idziego Opata
  308. Żarki Letnisko – Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
  309. Żarki Miasto – Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza  
  310. Żuraw – Św. Bartłomieja Apostoła
  311. Żytniów – Św. Marcina BW 
  312. Żytno – Niepokalanego Poczęcia Najw. Maryi Panny